Rubriky:

Ostatní

Další bitka v Argentině! Fotbalisté museli prchat i dírou v plotě

1. srpna 2016 11:15 - Bahía Blanca

Temperamentním Jihoameričanům mnohdy stačí málo k tomu, aby se do sebe pustili. V Argentině tentokrát fotbalovým fanouškům týmu Bella Vista nestačilo ani to, že jejich tým zvítězil.

Reuters

Jednalo se o finále jedné z nižších argentinských lig, která se hraje na jihu země. Nese název Liga del Sur a do souboje o trofej se probojovaly celky Bella Visto a Tiro Federal.

Hráči domácího Bella Visto vyhráli 3:2, což se jali příznivci oslavovat se samotnými fotbalisty přímo na trávníku. Stačilo ale několik výsměšných gest směrem ke zklamaným hráčům Tiro Federal a bitka byla na světě.

Fandům ale bylo, jak je ze záběrů patrné, víc. Někteří fotbalisté Tiro Federal tak před nimi museli prchat uměle vytvořenou dírou v plotě.

Policisté podle místních žurnalistů zasahovali jen velmi bohorovně, umravnili jen několik jedinců. Alespoň že trojici rozhodčích odvedli do bezpečí.

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.