Rubriky:

Ostatní

Obtloustlý Maradona vybuchl i při papežově charitě. Obul se do krajana Veróna

13. října 2016 19:30 - Řím

Charitativní fotbalový duel na římském Stadio Olimpico pod záštitou papeže nabídl hvězdné obsazení, ale také negativní emoce legendárního Argentince Diega Maradony. Pětapadesátiletý rebel se pustil do ostré výměny názorů s krajanem Juanem Verónem.

Pyšní se titulem mistra světa a reputací jednoho z nejgeniálnějších fotbalistů všech dob, ale i skalní obdivovatelé Maradony si při pohledu na svojí ikonu při středečním utkání v Římě museli přiznat, že na trávníku už to z její strany opravdu není ono.

Fyzička sice odchází, ale horká hlava zůstává. Pošťuchování s Verónem, mimochodem bývalým Maradonovým svěřencem, postupně přerostlo v ostřejší výpady druhého jmenovaného, jehož museli i po závěrečném hvizdu organizátoři uklidňovat.

Maradona, k němuž se během utkání prodral i jeden z fanoušků, ale svým výstupem ostatní hráče evidentně spíše pobavil.

Papež exhibiční utkání uspořádal s úmyslem získat prostředky pro oběti srpnového ničivého zemětřesení ve střední Itálii. Zápas vyhrál Bílý tým nad Modrým 4:3.

Modrý tým: Mondragon - Cafu, Aldair, Burdisso, Candela - Taddei, A Carbone, Mauri - Maradona, Di Natale, Totti (46. Han Wei Chen).
Bílý tým: Bizzari - Zambrotta, Marquez, Sanchis, Abidal - Davids, Verón, Bojan - Ronaldinho - Crespo, Kanoute.
roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní