Brazilskému středopolaři ruply nervy. Co provedl?

17. října 2016 19:54 - Porto Alegre/Praha

Byla to scéna jak z boxerského ringu. Fotbalisté brazilského klubu SC Internacional Anderson a William se do sebe pustili během tréninku. Bývalý středopolař Manchesteru United a národního týmu tvrdě udeřil svého mladšího kolegu, kterému se ze rtu spustila krev!

Twitter 90thMin

Celá potyčka začala zcela nevinně. Ostřílený osmadvacetiletý záložník Anderson přestřelil  branku, což posměšně „okomentoval" jeho o sedm let mladší spoluhráč William. Někdejší hráč Rudých ďáblů ale neunesl jízlivé posměšky a zaútočil pěstmi.

Mladého krajního obránce udeřil tak, že musel zasahovat klubový lékař a zastavovat krev řinoucí se z jeho úst. Rvačka netrvala dlouho, po první ráně duchapřítomně zasáhli ostatní a rozhněvané kohouty od sebe odtrhli.

Vedení klubu ihned Andersona suspendovalo a konflikt může mít vážné následky na jeho další působení v klubu. William ihned zamířil na ošetřovnu.

Frustrace bývalého reprezentanta mohla pramenit i ze špatných výsledků tradičního brazilského celku. SC Internacional patří 15. příčka Série A jen s jednobodovým náskokem nad sestupovými vodami. Do konce ligy zbývá odehrát ještě sedm kol.

vat, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.