Rubriky:

Ostatní

To byl knockout! Odvážný brankář se vrhl po míči a hlavou napálil tyč, gól nedostal

20. února 2017 07:32 - Adelaide

Prásk! To byl direkt, jako od boxera nejtěžší váhy. Jenže na fotbalovém hřišti. Brankář John Hall z Adelaide United se odvážně vrhl po míči, který se snášel za jeho záda. Gól sice nedostal, ale sám napálil hlavou do tyče a zůstal na lopatkách. Z toho mrazilo v zádech. Po chvíli se ale tvrďák v rukavicích zvedl a pokračoval v utkání.

Video již není dostupné

sntv

Hlavně nedostat gól, říkal si nejspíš v australské lize gólman Adelaide United. Když se za něj snášel oblouček po hlavičce soupeře, věděl, že to nemůže stihnout. A proto se za míčem vrhl doslova po hlavě. Ránu sice zastavil, vytáhl ji mimo tyče, jenže sám v rychlosti napálil hlavou brankovou konstrukci, která se jen zlověstně chvěla. A publikum zašumělo údivem.

Kdo čekal, že se gólman nezvedne, musel být příjemně překvapený. Za chvíli totiž John Hall čelil v plné síle atakům soupeře. A jeho tým nakonec i díky odvážnému zákroku vyhrál 1:0.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.