Rubriky:

Ostatní

Půjde Messiho bratr do chládku? Hrozí mu až osm let za mřížemi

4. prosince 2017 11:42 - Rosario

Tady končí legrace. O rodinu slavného argentinského fotbalisty Lionela Messiho se už zase zajímá policie. Barcelonský Bůh sice unikl i s otcem vězení za daňové úniky ve Španělsku, fotbalistův bratr Matias ale teď lítá v pořádném průšvihu, když mu hrozí přes osm let pobytu za mřížemi. Na palubě jeho člunu totiž policie našla zbraň a také stopy krve.

 

Profimedia.cz

Lionel Messi je pro Argentince modlou, pro řadu fanoušků je nejlepším fotbalistou světa. Sbírá zlaté míče i další trofeje, o aféry s ním pomalu nezavadíte. Tedy pokud pominete daňové úniky ve Španělsku. Za ně mu soud napařil 21 měsíců ve vězení a od pobytu za mřížemi jej uchránily tamní zákony, podle nichž si mohou odsouzení za nenásilné trestné činy s dosud čistým rejstříkem odpykat tresty kratší než dva roky na podmínku na svobodě.

Fotbalistův starší bratr Matias je poněkud jiného ražení. Na triku má z minulosti několik škraloupů, na které nikdo v rodině není pyšný. Drogy, alkohol, násilnosti či ilegální držení zbraně. A teď to vypadá na další průšvih, když na jeho lodi policie našla v rámci vyšetřování případu stopy krve a také nelegálně drženou zbraň.

Ignacio Carbone, právní zástupce Messiho bratra, poznamenal, že krev patří jeho klientovi. Ten se podle něj zranil při nehodě člunu a následně proto vyhledal nemocniční ošetření, podrobil se údajně i operačnímu zákroku. O zbrani na člunu nemá žádné informace. Policie má každopádně hříšníka v nemocnici pod dohledem a incident dále vyšetřuje.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní