Rubriky:

Ostatní

Horváth už ví, kde bude příští sezónu trénovat

3. června 2018 11:28 - Sokolov

Trenér Pavel Horváth povede fotbalisty Sokolova i v příští sezóně. Bývalý reprezentant a kapitán Plzně s druholigovým klubem prodloužil o rok smlouvu. Třiačtyřicetiletý Horváth přišel do Sokolova loni v létě z Plzně, kde předtím dělal asistenta. V uplynulé sezóně s týmem skončil sedmý.

 

Robert Neumann, Sport.cz

„Myslím, že je to zasloužené umístění. Na druhé straně věřím tomu, že pokud na sobě každý z hráčů bude individuálně pracovat a každý z nich se alespoň trochu zlepší, tak budeme hrát v příští sezóně ještě lepší fotbal," řekl Horváth pro klubový web.

Při nabídce na prodloužení smlouvy neváhal, protože chce získávat další trenérské zkušenosti. „Za minulou sezónu jsem nasbíral spoustu dojmů, poznatků, které utvořily nějaký celek. Baník mi dal první příležitost, funguje na profesionální bázi a máme podmínky pro to, abychom se každodenně mohli zabývat jenom fotbalem," uvedl bývalý záložník Slavie, Sparty, Sportingu Lisabon nebo Galatasaraye Istanbul.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.