Finále MOL Cupu zná termín. Kdo si řekne o jeho pořádání?

22. dubna 2021 15:52 - Praha
(Aktualizováno: 22. dubna 2021 16:09)

Domácí pohár má scénář vyvrcholení sezony. Finále fotbalového MOL Cupu se odehraje ve čtvrtek 20. května, výkop je naplánován na 17:00. Los semifinále určil, že o finálovou účast se utká Viktoria Plzeň s Teplicemi a Sparta v roli obhájce trofeje vyzve lepšího z dvojice Sigma Olomouc – Slavia Praha. Finále se odehraje na domácím hřišti týmu, který se v semifinále podle pohárového koeficientu za posledních pět let umístil na nižší pozici.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pohár dospěl do semifinále. První se odehraje 28. dubna mezi Plzní a Teplicemi od 17:00, ve stejný den dojde také na odložené čtvrtfinále Olomouce se Slavií s výkopem od 14:00. Následně bude sehráno druhé semifinále, ve kterém Sparta přivítá lepšího z posledního čtvrtfinále na domácím hřišti na Letné 5. května od 17:30.

Finále je na programu ve čtvrtek 20. května s výkopem v 17:00. Poslední čtvrtfinále, obě semifinále i finále bude vysílat přímým přenosem ČT sport.

Zajímavé bude sledovat, kdo si svým postupem o pořádání finále řekne. Odehraje se na domácím hřišti klubu, který se v semifinále podle pohárového koeficientu za posledních pět let umístil na nižší pozici.

Aktuálně pořadí je: Slavia, Sparta, Plzeň, Olomouc a Teplice minitabulku koeficientu uzavírají. Jinými slovy, pokud Teplice postoupí do finále, bude se hrát na jejich stadionu bez ohledu na soupeře.

dos, Sport.cz

Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.