Slavia načne cestu za obhajobou poháru na hřišti třetiligového soupeře

10. září 2021 12:07 - Praha
(Aktualizováno: 10. září 2021 12:50)

Sešívaní získali v minulé sezoně double, vedle mistrovského titulu tedy obhajují také triumf v domácím poháru. Cestu k němu začnou na hřišti třetiligového soupeře, los 3. kola MOL Cupu fotbalistům Slavie přisoudil Velvary, aktuálně třetí tým skupiny B v ČFL. Sparta zamíří na stadion druholigové Líšně. Oficiální hrací termín je středa 22. září.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Obhájce přišel na řadu hned v první části losování v strahovském sídle FAČR, kdy byly taženy nelicencované kluby proti profesionálním. Na Slavii se mohou těšit ve Velvarech, které se po nedělní remíze v Brozanech drží na třetí příčce skupiny B v ČFL.

Sparta se vypraví do Brna. Líšeň byla senzací minulé sezony druhé ligy, v níž obsadila historické druhé místo. Aktuálně patří „Marvanům" osmá příčka.

Poražený finalista z minulého ročníku Plzeň zůstane doma, připomene si tradiční souboje s Příbramí, která sestoupila do druhé ligy.

Baník Ostrava zamíří do Prahy na Vltavín. Slovácko si musí dát pozor na Zbuzany, které v minulém kole šokovaly vítězstvím 2:1 v Liberci, po němž na lavičce Slovanu skončil trenér Pavel Hoftych. Další prvoligové celky úvodní zápasy domácího poháru zvládly.

Los 3. kola českého fotbalového poháru MOL Cupu:
Vltavín - Ostrava
Zápy - Hradec Králové
Velvary - Slavia Praha
Zbuzany - Slovácko
Přepeře - Jablonec
Vlašim - Olomouc
Dukla Praha - České Budějovice
Jihlava - Pardubice
Velké Meziříčí/Opava - Mladá Boleslav
Třinec - Teplice
Varnsdorf - Brno
Líšeň - Sparta Praha
Prostějov - Bohemians Praha 1905
Karviná - Chrudim
Vyškov - Zlín
Plzeň - Příbram
Oficiální termín je středa 22. září.
dos, Sport.cz

  0:3 Líšeň - Sparta 0:3 dohráno
20210922T16:00:00+0200
Líšeň vs. Sparta
Líšeň vs. Sparta
Líšeň
Sparta
  2:4 Velvary - Slavia 2:4 dohráno
20210922T16:15:00+0200
Velvary vs. Slavia
Velvary vs. Slavia
Velvary
Slavia

Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.