Rubriky:

MOL Cup

Slavia chce po 15 letech vyhrát domácí pohár. Na koho narazí ve čtvrtfinále?

6. března 2017 12:55 - Praha
(Aktualizováno: 6. března 2017 13:21)

Mají zálusk na double. Proč také ne, když po vítězství nad Plzní jdou do trháku v lize a také los čtvrtfinále domácího poháru jim nahrál. Fotbalisté Slavie ho chtějí získat po dlouhých 15 letech, jejich příštím soupeřem bude Karviná, hrát se bude v pražském Edenu. Dalšími dvojicemi jsou Bohemians 1905 - Mladá Boleslav, Liberec - Zlín a Opava - Brno.

 

Vlastimil Vacek, Právo

S jídlem roste chuť. Naposledy zvedli domácí pohár nad hlavu v roce 2002, když ve finále porazili Spartu 2:1.

„MOL Cup bereme vážně, je jedním z našich cílů. Už je to 15 let, co jsme tuto trofej získali naposledy," souhlasí Michal Býček, tiskový mluvčí Slavie.

Los čtvrtfinále šel sešívaným na ruku. Znovu nemusejí nikam cestovat, doma v Edenu přivítají Karvinou. „Nebude to nic jednoduchého, na podzim jsme ji u nás porazili těsně 1:0," poukazuje mluvčí na ligový duel, který rozhodl až žolík Mešanovič.

Mladá Boleslav se obhajoby nevzdává

Obhájce trofeje Mladá Boleslav se vypraví na horkou půdu do Ďolíčku. „Největším favoritem poháru je teď Slavia, my se ovšem obhajoby nevzdáváme. A Prahu bereme, abychom nemuseli cestovat nikam daleko," usmívá se Vladimír Rosenberger, sportovní sekretář Středočechů.

Liberec a Zlín si u Nisy zopakují vzájemnou jarní ligovou premiéru (0:0). Pro Slovan už je pohár na rozdíl od Ševců jedinou cestou do Evropy. V poslední dvojici pak ambiciózní druholigová Opava přivítá Zbrojovku Brno.

Los čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu:
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav,
Liberec - Zlín,
Slavia - Karviná,
Opava - Brno.
Úřední termín zápasů je 5. dubna.
dos, Sport.cz

Kdo podle vás získá domácí pohár?


Časová osa: MOL Cup

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.