Živě

Real odmítá za Hazarda platit astronomickou sumu. Sáhne hvězdný Belgičan ke krajnímu řešení?

17. dubna 2019 09:11 - Londýn/Praha

Chelsea požaduje za svého klíčového hráče 100 milionů liber, tedy téměř tři miliardy korun. Po nedávném galapředstavení belgického záložníka v utkání proti West Hamu se možná leckomu zdálo, že madridský klub, který po Hazardovi velmi touží, tuto částku ochotně zaplatí. Podle serveru Daily Mail se do toho ale španělskému celku dvakrát nechce.

 

Reuters

Real už pěknou řádku týdnů hledá někoho, kdo by dokázal zaplnit mezeru po Cristianu Ronaldovi, a o Hazarda v tomto směru velmi stojí. Jenže 100 milionů liber se madridskému klubu prostě platit nechce.

Sestřih utkání 33. kola Premier League Chelsea - West Ham

DIGI CZ

Pokud se tedy cena za klenot Chelsea nesníží, chystá se Bílý balet samotného hráče požádat o to, aby na svého londýnského zaměstnavatele zatlačil a svůj vysněný přestup si vynutil.

Podobná situace už přitom nedávno ve věci přestupu z Chelsea do Realu Madrid nastala. Kolega Hazarda z belgické reprezentace Thibaut Courtois byl hlavním aktérem velmi vyhrocené situace. Gólman si totiž v létě vysněnou štaci doslova vynutil tím, že se po mistrovství světa jednoduše neohlásil na tréninku.

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..