Je tohle nutné? Malý fanoušek s postižením musel být ošetřen poté, co fanoušci Liverpoolu hodili pyrotechniku do sektoru hostů

15. dubna 2019 18:37 - Liverpool/Praha

Tohle si za rámeček nedají! Během nedělního zápasu mezi Liverpoolem a Chelsea hodili příznivci domácích do sektoru s fanoušky Chelsea červenou dýmovnici. Kouře z ní se nadýchal malý chlapec se zdravotním postižením a musela mu být poskytnuta první pomoc přímo na stadionu. S informací přišel server Daily Mail.

 

Twitter: The Away Fans

Stalo se to poté, co Sadio Mané vstřelil první gól Liverpoolu. Do sektoru hostů přiletěla ze strany fanoušků domácích dýmovnice. Devítiletý Donte se nadýchal kouře z ní vycházejícího a musel být přímo na stadionu napojen na inhalátor. Neustále kašlal a záchranářům se nezdála jeho hladina kyslíku.

Celou situaci zkomplikoval fakt, že Donte je dítětem s vývojovým opožděním. Podle chlapcovy matky nechápal, co se děje, což způsobilo, že začal být i velmi úzkostný. Záchranáři však odvedli svou práci dobře a zdá se, že chlapec bude zcela v pořádku, ačkoli ještě po cestě domů se necítil dobře a z celé situace byl vyděšený a zmatený.

Není to tak dávno, co bylo situaci s vhazováním pyrotechniky mezi diváky nutno řešit i v Česku. V březnovém zápase mezi Spartou a Plzní byla jedna z divaček zraněna poté, co někdo hodil pyrotechniku do "jejího" sektoru.

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..