Živě

Motal se jako zoufalec, pak výstavní trefou posadil všechny na zadek

23. dubna 2019 17:54 - Londýn

Jeho počínání bylo zpočátku komické, motal se na trávníku sem a tam jako příslovečná zmatená lesní včela. Jenže balon na noze udržel, a když do něj práskl, veškerá legrace skončila. Argentinský útočník Fernando Forestieri vykouzlil v anglické fotbalové Championship trefu, která obletěla svět. Na mimořádný gól se můžete podívat v přiloženém videu.

Norwich je lídr tabulky a míří do Premier League. Právě na jeho hřišti se Fernando Forestieri zaskvěl a Sheffield Wednesday jeho zásluhou ve 33. minutě vyrovnal na 1:1. Hosté, v jejichž nominaci chyběl český legionář Daniel Pudil, pak dokonce vedli, favorit však v sedmé minutě nastavení vyrovnal na konečných 2:2.

dos, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..