V Brightonu po těsné záchraně skončil trenér Hughton

13. května 2019 12:09 - Brighton

Den po skončení Premier League odvolalo vedení Brightonu trenéra Chrise Hughtona. Jeho tým se udržel v nejvyšší soutěži jen s dvoubodovým náskokem, přičemž ligovou sezonu zakončil domácí porážkou se staronovým mistrem Manchesterem City a celkem devíti zápasy bez vítězství. S trenérem u fotbalistů končí i oba asistenti Paul Trollope a Paul Nevin.

DIGI CZ , DIGI CZ

"Bylo to jedno z mých nejtěžších rozhodnutí, ale nakonec jsem ho kvůli výkonům v druhé polovině sezony učinil," uvedl v prohlášení klubový majitel Tony Bloom.

Šedesátiletý Hughton působil v Brightonu od konce roku 2014 a o tři roky později dovedl Seagulls do Premier League.

Trenér Chris Hughton na lavičce Brightonu skončil.

Andrew Yates, Reuters

V minulé sezoně v ní s mužstvem obsadil 15. místo, tentokrát rovněž s devíti výhrami, ale o čtyři body menším ziskem těsně unikl sestupu. Z posledních 23 zápasů Brighton vyhrál jen tři.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..