Živě

Hříšník přišel o řidičák. Za nehodu v opilosti nesmí záložník Chelsea sednout za volant skoro dva roky

14. května 2019 12:34 - Manchester/Praha

Záložník Chelsea Danny Drinkwater neprožívá zrovna úspěšné období. V čerstvě uplynulé sezoně neodehrál za Blues jediný zápas a po nedávném průšvihu, kdy opilý boural, mu nyní soud sebral řidičský průkaz na dvacet měsíců a navrch mu nařídil celkem 70 hodin veřejně prospěšných prací.

 

Facebook: Danny Drinkwater

Drinkwater opilý boural začátkem dubna, kdy cestou z charitativní akce svým autem narazil do zdi poblíž Manchesteru. V době nehody byly ve voze kromě něj přítomny ještě dvě ženy, všichni vyvázli s lehkým zraněním.

Podle ČTK se Drinkwater k řízení v opilosti přiznal. „Viní jen sám sebe. Chápe, že se zachoval špatně," cituje obhájce Drinkwatera Robina Sellarse server BBC. Sellars také pro svého klienta žádal spíše pokutu než veřejně prospěšné práce.

Anglický záložník přestoupil do Chelsea za 35 milionů liber z Leicesteru. V klubu ze Stamford Bridge ale nenastupuje, od svého příchodu v roce 2017 odehrál jen 12 ligových zápasů a v letošní sezoně nebyl na trávníku k vidění dokonce ani jednou.

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..