Rubriky:

Anglie

Živě

Hříšník přišel o řidičák. Za nehodu v opilosti nesmí záložník Chelsea sednout za volant skoro dva roky

14. května 2019 12:34 - Manchester/Praha

Záložník Chelsea Danny Drinkwater neprožívá zrovna úspěšné období. V čerstvě uplynulé sezoně neodehrál za Blues jediný zápas a po nedávném průšvihu, kdy opilý boural, mu nyní soud sebral řidičský průkaz na dvacet měsíců a navrch mu nařídil celkem 70 hodin veřejně prospěšných prací.

 

Facebook: Danny Drinkwater

Drinkwater opilý boural začátkem dubna, kdy cestou z charitativní akce svým autem narazil do zdi poblíž Manchesteru. V době nehody byly ve voze kromě něj přítomny ještě dvě ženy, všichni vyvázli s lehkým zraněním.

Podle ČTK se Drinkwater k řízení v opilosti přiznal. „Viní jen sám sebe. Chápe, že se zachoval špatně," cituje obhájce Drinkwatera Robina Sellarse server BBC. Sellars také pro svého klienta žádal spíše pokutu než veřejně prospěšné práce.

Anglický záložník přestoupil do Chelsea za 35 milionů liber z Leicesteru. V klubu ze Stamford Bridge ale nenastupuje, od svého příchodu v roce 2017 odehrál jen 12 ligových zápasů a v letošní sezoně nebyl na trávníku k vidění dokonce ani jednou.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..