Živě

Čech chystá svou tradiční školu. A taky oznámení, kde po sezoně nastoupí

12. června 2019 16:50 - Praha

Oficiálního zatím není nic. Televizní stanice Sky Sports nicméně již během května oznámila, že se brankář Petr Čech po konci hráčské kariéry vrátí do fotbalové Chelsea v roli sportovního ředitele. Právě krutou porážkou 1:4 s Blues ve finále Evropské ligy v Baku gólman Arsenalu nedávno zakončil svou mimořádnou kariéru. Co bude dál, zatím nepotvrdil. “Jasno bude v řádu nejbližších týdnů,” napíná fanoušky.

 

Maxim Shemetov, Reuters

Rukavice a dres Kanonýrů odložil, žádné volno si ovšem nedopřává. Petr Čech mimo jiné intenzivně řeší svoji budoucnost.

„Odpočívat neumím, díky synu Damiánovi a jeho turnajům jsem fotbalu neunikl ani na chvilku. Fotbal je neoddělitelná součást mého života a pomyslné sundání brankářských rukavic na tom nic nezměnilo. Řeším samozřejmě také svoji budoucnost, jasno bude v řádu nejbližších týdnů," říká gólman pro agenturu Sport Invest, která ho zastupuje.

Brankář Arsenalu Petr Čech zdraví fanoušky v Baku před finále Evropské ligy.

Maxim Shemetov, Reuters

Fanoušci by se samozřejmě rádi dozvěděli, zda se z Arsenalu opravdu vrátí zpátky do Chelsea, i když nyní již v jiné roli. Čech však ohledně očekávaného oznámení musí brát v úvahu, že hráčská smlouva s Kanonýry mu oficiálně skončí až koncem června.

Čtrnáctý ročník kempu znovu v Nymburce

Jisté zatím je, že tou dobou již bude probíhat jeho tradiční kemp pro malé nástupce. Letos s novým titulárním partnerem jako Livesport Fotbalová škola Petra Čecha. Čtrnáctý ročník se uskuteční v Nymburce od 29. června do 5. července.

Přes sto dětí se může těšit na tradiční dvoufázové tréninky, profesionální regeneraci v podobě wellness či masáží, ale také na lekce angličtiny, beach volejbalové lekce, minigolf nebo výlet do aquaparku. Chybět nebudou besedy a autogramiády fotbalových hostů v čele se samotným Čechínem.

Děti si trénink s Petrem Čechem náležitě užívají.

Sport-Invest/Pavel Lebeda

„Dlouhodobě jsme společně s lidmi ze Sport Investu přemýšleli o partnerovi pro fotbalovou školu, díky kterému bychom mohli úroveň servisu pro děti posunout o další stupeň výše. Je to pro mě srdcový projekt, po každé sezoně se na tréninky a debaty s dětmi strašně těším. Také proto jsme s výběrem partnera nespěchali, chtěli jsme vybrat toho nejlepšího," avizuje brankář.

Jeho škola se bude po loňském úspěchu opět konat ve víceúčelovém areálu v Nymburce, sám Čech stráví s dětmi plné dva dny. Veškeré podrobnosti o programu naleznou zájemci již tradičně na stránkách http://skola.petr-cech.cz/.

dos, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..