Živě

Další záhadná smrt! Fotbalová hvězda okamžitě ukončila dovolenou

14. června 2019 09:58 - Punta Cana/Praha

Marcos Rojo předčasně ukončil dovolenou v Dominikánské republice poté, co v hotelu, kde se zadák fotbalistů Manchesteru United s rodinou ubytoval, zemřel za dosud nevyjasněných okolností americký turista. Jedná se už o čtvrté úmrtí za poslední dva měsíce v tomto rezortu na karibském ostrově, připomíná španělský list Marca.

 

Twitter

Rojo trávil dovolenou společně s manželkou a dvěma dětmi v luxusním hotelu Hard Rock v letovisku Punta Cana, oddech a radovánky však přerušila smrt amerického turisty. Sedmašedesátiletý Robert Bell Wallace si stěžoval na bolesti a močil krev poté, co popíjel whisky z hotelového minibaru. O tři dny později v nemocnici zemřel. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva.

Jakmile se Rojo o tragédii dozvěděl, okamžitě sbalil věci a urychleně s rodinou hotel opustil.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

❤️

Příspěvek sdílený Marcos Rojo ⚽️ (@marcosrojo),Čen 8, 2019 v 4:20 PDT

Média v této souvislosti připomínají smrt jiných tří amerických turistů, kteří zemřeli v dalším z hotelů v Punta Caně koncem května.

mm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..