Rubriky:

Anglie

Přáli smrt mé manželce a rakovinu dceři. Xhaka vysvětlil, co vedlo k jeho přehnané reakci

1. listopadu 2019 15:08 - Londýn/Praha

V Arsenalu to vře. Kapitán Granit Xhaka vydal prohlášení, ve kterém omlouvá své chování během ligového utkání proti Crystal Palace. Švýcarský fotbalista v neděli divoce gestikuloval na tribuny a nadával vlastním fanouškům, kteří ho vybučeli při odchodu do šaten. Teď vysvětlil, co ho k tomu vedlo. Příznivci Gunners prý ohavným způsobem útočili na něj i jeho rodinu.

 

Tony O'brien, Reuters

„Zlom si nohu! Ať tvoje manželka zemře! Doufám, že tvoje dcera dostane rakovinu," těmto a dalším nechutným vzkazům prý v minulých dnech musel čelit sedmadvacetiletý záložník Arsenalu Londýn Xhaka. Takový je patrně prapůvod roztržky mezi londýnskými fanoušky a kapitánem Gunners.

Ten v nedělním utkání s Crystal Palace rozhořčeně gestikuloval na tribuny a nadával všem kolem poté, co byl za stavu 2:2 střídán, plíživým pohybem se k nelibosti všech sunul do útrob stadionu a byl u toho vybučen.

Platím 2000 liber za tuhle sr***, jdi do ******! Hvězda Arsenalu to na ulici schytala od fanoušků

Vzteklé stržení dresu bylo v očích domácího publika pomyslnou třešničkou na dortu. Na povrch teď však vypluly skutečnosti, které na události vrhají nové světlo. Někteří z fanoušků londýnského celku mají ve spojitosti s novým zjištěním pro chování fotbalisty pochopení. Jiné si na svou stranu záložník už zřejmě znovu nikdy nezíská a jeho prohlášení nepovažují za omluvu.

Xhaka skrze oficiální mediální kanály Arsenalu volá po vzájemném respektu a k hození nešťastných chvil uplynulých dnů za hlavu. Fotbalista s kosovskými kořeny ale během pohárového duelu s Liverpoolem nebyl ani na lavičce. Jestli se na hřišti objeví v sobotu při domácím utkání proti Wolves, je zatím ve hvězdách.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..