Živě

Fotbalista Rüdiger zaplatí jídlo sestrám z berlínské nemocnice

23. dubna 2020 11:25 - Berlín

Německý fotbalový reprezentant Antonio Rüdiger finančně podpořil boj s pandemií koronaviru. Obránce Chelsea v následujících třech měsících zaplatí jídlo zdravotním sestrám v berlínské nemocnici, kde se narodil.

 

Twitter: Antonio Rüdiger

"Kontaktoval jsem nemocnici Charité před Velikonocemi a zeptal se, kde bych mohl nejvíce pomoci. Odpověděli mi, že v těchto dnech je velmi těžké zorganizovat stravování pro sestřičky, protože nemocniční kantýna je uzavřena stejně jako restaurace v okolí," uvedl Rüdiger pro web londýnského klubu.

"S rodinou jme se rozhodli, že převezmu stravovací výdaje alespoň na tři měsíce. Jsem vděčný za všechno, co mi Berlín v mládí dal. Teď mám možnost městu něco vrátit. Doufám, že se situace už brzy zlepší," doplnil sedmadvacetiletý stoper.

Lukaku naznačil, že v Interu řádil koronavirus, pak se omluvil

Německo má přes 148.000 nakažených koronavirem a více než pět tisíc lidí zde na nemoc covid-19 zemřelo.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..