Fotbalisté Arsenalu budou individuálně trénovat v klubovém centru

26. dubna 2020 17:41 - Londýn

Fotbalisté Arsenalu se od příštího týdne budou moci začít individuálně připravovat v klubovém tréninkovém centru. V Colney budou muset hráči dodržovat přísná hygienická opatření: omezen bude počet přítomných fotbalistů, kteří budou muset dodržovat odstupy a nebudou smět využívat vnitřní prostory centra.

 

@arseblog, Twitter

Rozhodnutí klubu přišlo několik dnů poté, co vedení upozornilo všechny hráče na nutnost dodržování nařízení o omezení kontaktu. Impulzem k tomu bylo chování Alexandrea Lacazettea, Davida Luize, Nicolase Pepeho a Granita Xhaky, kteří byli vyfotografováni, jak nedodržují odstupy od lidí, kteří nejsou členy jejich domácnosti.

Anglická fotbalová liga byla přerušena 13. března poté, co byl trenér Arsenalu Mikel Arteta pozitivně testován na koronavirus. Pokud by mohli fotbalisté začít naplno trénovat v květnu, mohla by se Premier League teoreticky v červnu znovu rozběhnout. Očekává se, že se sezona bude dohrávat bez diváků.

Tohle je byznys, hoši... Nenechte si sáhnout na platy, radí legenda hráčům Premier League

ČTK

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..