Čorluka se probral z bezvědomí a není vážně zraněn

Chorvatský fotbalista Vedran Čorluka z Tottenhamu, který v neděli po ráně do hlavy po srážce se spoluhráčem upadl při utkání anglické Premier League se Stoke City do bezvědomí, by neměl být vážně zraněn.

"Už se probral z bezvědomí. Vyšetření a rentgeny hlavy a krku neodhalily žádné vážné zranění," citoval server Sky Sports mluvčího Tottenhamu. Londýnský klub zápas s nováčkem anglické ligy prohrál 1:2 a je stále na posledním místě tabulky.

Čorluku zranil brankář londýnského klubu Heurelho Gomes. Brazilský gólman nejprve chorvatskému obránci poranil žebra, když ho srazil při vybíhání na soupeřův centr, a o pár minut později ho při podobné situaci trefil kolenem do hlavy. Čorluka byl nejprve deset minut ošetřován přímo na hřišti a poté byl převezen do nemocnice.