Rubriky:

Anglie

Premier League v pozoru! Třetí fotbalista Brightonu má koronavirus

10. května 2020 13:20 - Londýn

Anglický prvoligový klub Brighton oznámil třetí případ nákazy koronavirem mezi svými fotbalisty. První se objevil v březnu, druhý začátkem dubna. V sobotu přibyl další hráč a rovněž stráví dva týdny v domácí karanténě. Jména fotbalistů s nemocí covid-19 zveřejněna nebyla.

 

Action Images, Reuters

Británie je co do počtu obětí pandemie nejvíce postiženou zemí v Evropě a druhou na světě po Spojených státech. Přesto by vedení Premier League rádo za měsíc obnovilo soutěž, v pondělí o tom bude znovu diskutovat se všemi kluby.

"Navzdory všem opatřením, která jsme v posledních týdnech udělali, a i když hráči společně netrénují, máme dalšího pozitivně testovaného," posteskl si dnes generální ředitel Brightonu Paul Barber pro Sky. Dodal, že zbytek týmu může v centrech dál pokračovat v individuální přípravě.

Proti plánu anglické fotbalové ligy se bouří i Watford

Pokud anglická liga znovu začne, pak bez diváků a vedení uvažuje o dohrání zápasů na neutrálních stadionech. Brighton, patnáctý celek tabulky, patří k odpůrcům tohoto návrhu. Podle listu Mirror nesouhlasí ani dalších pět týmů rovněž ohrožených sestupem.

ČTK

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..