Rubriky:

Anglie

Chelsea je bez peněz, Scolari se bude muset obejít bez posil

16. prosince 2008 14:21 - PRAHA

Zdá se, že fotbalová Chelsea nebude mít v zimním přestupním období peníze na nákupy nových hráčů. Majitel londýnského klubu Roman Abramovič totiž řekl trenérovi Scolarimu, že žádné finanční prostředky na posily nedostane. „Nemyslím si, že klub někoho koupí nebo prodá. Toto je můj tým a moji hráči,“ řekl na adresu stávajícího mužstva.

Plánované nákupy Michela Owena z Newcastlu United či Orlanda Say z Bragy se ztrácejí v nedohlednu. Scolarimu se tak nejspíše nesplní přání větší konkurence v útoku a tudíž se bude muset spokojit s tím, co má k dispozici. „Budu muset ještě více pracovat a najít řešení této situace,“ nechal se pro goal.com slyšet Scolari.

„Vím, že musím pracovat pouze s hráči, které mám v týmu, nikoli s novými,“ doplnil brazilský kouč a posteskl si nad propojením zálohy s útokem: „Potřebujeme na tom zapracovat. Někdy je spolupráce dobrá, ale nemám nikoho, kdo by dal gól. Jindy je někdo schopný vstřelit branku, ale vázne kombinace.“

jda, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..