Rosický si na tréninku poprvé zakopal s míčem

7. února 2009 20:00 - LONDÝN

Z londýnského Arsenalu přišla další dobrá zpráva o zdravotním stavu kapitána české fotbalové reprezentace Tomáše Rosického. Poprvé od lednového zranění podkolenní šlachy si "Malý Mozart" zatrénoval s míčem, k čemuž dostal v klubu povolení. „Jsme naladěni pozitivně, možná dokonce více, než sám Tomáš,“ řekl pro skysports manažer Kanonýrů Arsene Wenger v souvislosti s Rosického zdravotním stavem.

Podle nejnovějších zpráv bude Rosický Arsenalu chybět ještě šest až sedm týdnů. „Poprvé však už trénoval s míčem,“ radoval se Wenger a pokračoval: „Mohl by být příjemným překvapením sezóny.“

Pokud vše půjde podle předpokladů mohl by se Rosický zapojit v dresu české reprezentace i do kvalifikace na mistrovství světa. Český tým totiž návrat svého vůdce již dlouho netrpělivě vyhlíží. V Arsenalu si mezitím pořídili do středu zálohy tvořivého ruského reprezentanta Andreje Aršavina.

jda, Sport.cz

  0:2 Manchester City - Manchester Utd. 0:2 dohráno
20210307T17:30:00+0100
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City
Manchester Utd.

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: