Hiddink naznačil, že by mohl v Chelsea zůstat

20. března 2009 10:04 - LONDÝN

Trenér Chelsea a ruské reprezentace Guus Hiddink naznačil, že pokud ruští fotbalisté nepostoupí na mistrovství světa v Jihoafrické republice, bude chtít v londýnském klubu zůstat. Dvaašedesátiletý Nizozemec má Chelsea jako dočasný kouč vést pouze do konce sezóny.

"Až v Chelsea skončím, chci se zase plně soustředit na práci u ruské reprezentace. Ale lidé mi pořád říkají: Rozmysli si to, zůstaň," citovala Hiddinka agentura Reuters.

"Práce u ruského týmu se mi líbí, ale mám ve smlouvě klauzuli, že když nepostoupíme na mistrovství světa, můžu v listopadu skončit," uvedl. "Vedení svazu pak třeba bude chtít někoho jiného a já budu volný," dodal.

Hiddink v Chelsea před měsícem nahradil odvolaného Luize Felipeho Scolariho. Pod jeho vedením se týmu s českým brankářem Petrem Čechem daří a neprohrál už sedm zápasů za sebou. V Premier League ztrácí na lídra tabulky Manchester United čtyři body, v Lize mistrů postoupil do čtvrtfinále.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..