Rubriky:

Anglie

Fotbalista Kováč ve West Hamu končí, vrací se do Spartaku Moskva

5. června 2009 08:52 - LONDÝN

Český fotbalista Radoslav Kováč se z půlročního hostování v londýnském West Hamu vrací do Spartaku Moskva. Podle internetové stránky anglického klubu nebude vedení West Hamu usilovat o přestup devětadvacetiletého zadáka.

Klub neuplatnil opci, neboť suma kolem tří až čtyř miliónů eur, kterou podle spekulací tisku žádal ruský gigant, se "Kladivářům" pravděpodobně zdála neúměrně vysoká. Kováč na jaře odehrál za West Ham osm ligových a jedno pohárové utkání a vstřelil jeden gól.

Hostování v tomto londýnském klubu skončilo i brankáři Janu Laštůvkovi, který za anglickým reprezentantem Robertem Greenem dostal jen minimum šancí a vrací se do týmu vítěze Poháru UEFA Šachtaru Doněck. Z české družiny tak ve West Hamu zůstane jen mladý gólman Marek Štěch, který na jaře hostoval ve čtvrté anglické lize.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..