Rubriky:

Anglie

Mourinho podle britského deníku pošilhává po lavičce Manchesteru

27. prosince 2009 10:44 - MANCHESTER

Trenér milánského Interu José Mourinho by podle britského deníku The Daily Mail mohl po odchodu Alexe Fergusona usednout na lavičku Manchesteru United. O zájmu Portugalce o místo trenéra úřadujícího mistra Premier League podle listu svědčí striktní odmítnutí nedávného zájmu konkurenčního Manchesteru City.

"V současnosti trénuji Inter a mám tu smlouvu až do roku 2012. Jsem přesvědčený, že z mé strany i strany klubu bude vůle dodržet ji až do konce," prohlásil minulý týden kontroverzní portugalský kouč.

Podle zdrojů The Daily Mail ovšem Mourinho už plánuje do budoucna, proto minulý týden záměrně demonstrativně odmítl zástupce Manchesteru City, kteří sondovali možnost příchodu bývalého trenéra Chelsea na místo končícího Marka Hughese. Na lavičku City nakonec nastoupil Mourinhův předchůdce v Interu Roberto Mancini.

Šestačtyřicetiletý portugalský kouč už několikrát naznačil, že by se do nejvyšší anglické soutěže kvůli její kvalitě a jedinečné atmosféře rád vrátil. Podle listu by ho mohl doporučit i Alex Ferguson, který bude mít jednou ve volbě svého nástupce na lavičce Manchesteru výrazné slovo.

Legendární skotský trenér, který ve čtvrtek kromě konce roku oslaví i 68. narozeniny, zatím nijak nenaznačil, že by v blízké době chtěl s trénováním skončit. Původně přitom plánoval odejít do fotbalového důchodu už při dovršení šedesátky.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..