Torres v nastavení rozhodl o výhře Liverpoolu nad Aston Villou

LONDÝN

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli ve 20. kole anglické ligy díky trefě Fernanda Torrese v nastavení 1:0 na hřišti Aston Villy. Domácí tým klesl po porážce kvůli horšímu skóre za Manchester City na šesté místo, na němž má před svým úterním přemožitelem dvoubodový náskok.

Španělský kanonýr Torres rozhodl utkání v třetí dodatečné minutě, poté co se k němu do vyložené šance náhodně odrazil míč. Pětadvacetiletý mistr Evropy tak v 72. duelu v Premier League vstřelil jubilejní 50. gól, což se mu povedlo nejrychleji ze všech hráčů v bohaté historii Liverpoolu.

Ve druhém úterním utkání držel Bolton v utkání s Hullem všechny trumfy ve své ruce. V první půli poslal domácí do vedení Klasnič a půl hodiny před koncem druhého poločasu navíc zvýšil Davies. Hull však dokázal z duelu získat bod za remízu. V rozmezí 71. a 78. minuty se totiž dvakrát prosadil Stephen Hunt.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:
Aston Villa - Liverpool 0:1 (90.+3 Torres), Bolton - Hull 2:2 (20. Klasnič, 61. Davies - 71. a 78. Hunt).