West Bromwich - Leicester 0:3Leicester začal ligovou sezonu výhrou nad nováčkem

Londýn

Fotbalisté Leicesteru vstoupili do nové sezony anglické ligy vítězstvím 3:0 na hřišti West Bromwiche. Favorit vstřelil nováčkovi soutěže všechny branky po změně stran. Tottenham doma na úvod nestačil na Everton, podlehl mu 0:1.

Kanonýr Leicesteru Jamie Vardy střílí z penalty třetí gól hostů v ligovém utkání s West Bromwichem.

Skóre otevřel v 57. minutě hlavou při svém debutu za Lišky Timothy Castagne, dva góly pak přidal z pokutových kopů Jamie Vardy. Nejlepší střelec minulého ročníku Premier League dal gól i v pátém venkovním utkání proti WBA, ke kterému v kariéře nastoupil.

V souboji těchto dvou týmů tak ani podeváté v řadě nevyhrál domácí tým. West Bromwich čeká v součtu s koncem předchozí sezony druhé ligy na vítězství už pět soutěžních utkání.

Evertonský útočník Dominic Calvert-Lewin slaví se spoluhráči svoji trefu v ligovém utkání proti Tottenhamu.

Zápas na White Hart Lane rozhodl v 55. minutě evertonský útočník Dominic Calvert-Lewin. Z přímého kopu našel jeho hlavu ve vápně Lucas Digne, jenž si připsal 12. asistenci od začátku sezony 2018/19. Z krajních obránců je v tomto směru produktivnější jen liverpoolské duo Trent Alexander-Arnold (25) a Andrew Robertson (24).