Rubriky:

Anglie

Po sparťanovi Kuckovi pošilhávají Sunderland a Blackburn

16. prosince 2010 11:07 - LONDÝN

Slovenského fotbalistu Juraje Kucku by rádi do svých řad přivedly dva celky z Premier League. O zájmu z Britských ostrovů se ohledně Kucky hovoří již delší dobu. Anglický Daily Mail ukázal ve svém článku na Sunderland a Blackburn.

 

Jan Handrejch, Právo

Deník, který o Kuckovi hovoří jako o hvězdě mistrovství světa, píše o přestupní částce tří miliónů liber (88,5 miliónů korun). K podepsání kontraktu by prý mohlo dojít v lednu. A to i přesto, že má Kucka ve Spartě smlouvu na další rok. Otázkou však zůstává, zda se pražský celek nepokusí talentovaného Slováka ve svých řadách udržet. Úspěšným tažením Evropskou ligou si totiž vydělala prozatím 93 miliónů korun.

Pokud by přesto nakonec k přestupu došlo, favorizuje Daily Mail Sunderland. Kouč týmu ze Stadium of Light Steve Bruce třiadvacetiletého záložníka, který v dresu slovenského národního týmu přispěl na světovém šampionátu k vítězství nad Itálií, dlouho sledoval. Podobně jako Sam Allardyce z Blackburnu. „Big Sam“ však byl tento týden z Rovers propuštěn.

O Kucku mají podle spekulací zájem také týmy z italské Serie A. Hovořilo se o Parmě, Janovu, Laziu Řím a Palermu, které pomohl Kucka vyřadit v dresu Sparty z Evropské ligy.

oc, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..