Živě

Southgate prodělal covid v říjnu v utajení před hráči

16. listopadu 2020 15:25 - Londýn

Trenér anglických fotbalistů Gareth Southgate už má nemoc covid-19 za sebou a nákazu prodělal před třemi týdny v utajení před hráči. Po nedělním prohraném zápase Ligy národů s Belgií (0:2) prozradil, že po příznacích a pozitivním testu byl deset dnů doma v izolaci a teprve po negativním výsledku se vrátil k práci.

 

Nick Potts, Reuters

Angličané ve čtvrtek v Londýně porazili v přípravném duelu Irsko 3:0, v Lize národů ale v neděli neuspěli. "Měl jsem ten virus, ale naštěstí to nebylo tak závažné, jako to má mnoho lidí v naší zemi," řekl padesátiletý kouč.

Dodal, že nemoc byla nepříjemná, ale už je vše znovu v pořádku. Poté, co mu skončila domácí karanténa, byl testován mnohokrát a vždy s negativním výsledkem.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..