Rubriky:

Anglie

Carragher: Hrát v anglické reprezentaci je o strach

29. června 2011 07:27 - LONDÝN

Anglickým fotbalovým reprezentantům jde podle záložníka Jamieho Carraghera víc o to, aby svým výkonem udělali dojem na novináře než na trenéra. "Tisk má na hráče ohromný vliv," řekl zkušený obránce Liverpoolu stanici BBC.

 

Kirsty Wigglesworth, ČTK/AP

"Někdy mám pocit, že hráči by byli radši, kdyby se jejich výkon líbil novinářům než trenérovi," uvedl třiatřicetiletý hráč, jenž má za sebou 38 zápasů v anglickém národním týmu.

Naposledy hrál za reprezentaci loni na mistrovství světa, když se nechal přesvědčit od kouče Fabia Capella k návratu do anglického výběru. Turnaj v JAR fotbalistům Anglie nevyšel, na čemž se prý mohl podepsat i tlak médií.

"Stačí jedna chyba a můžete být úplně zlynčován. V klubu víte, že vám taková kritika nehrozí a za tři dny se může hrát další zápas. V reprezentaci to může trvat měsíce, než přijde další utkání. Kolikrát je to o strach hrát za Anglii," tvrdí Carragher.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..