VIDEO: Beckham si při tréninku s nevidomými vyzkoušel penalty poslepu

28. listopadu 2011 14:34 - LONDÝN

Bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham si vyzkoušel, jaké to je doopravdy přihrávat poslepu. Slavný záložník si v pátek zatrénoval s britským národním týmem nevidomých, který se připravuje na paralympijské hry v Londýně.

 

Anthony Bolante , Reuters

Novopečený šampion zámořské ligy MLS s klubem Los Angeles Galaxy, proslulý svou kopací technikou, také zjistil, jak se kopou penalty, když člověk nevidí. S páskou na očích absolvoval tři pokusy: první poslal hodně vedle branky, při druhé trefil břevno a při třetím poslal míč do pravého horního rohu.

"Byla to úžasná zkušenost zatrénovat si s britským paralympijským týmem. Jsou dokladem toho, jak kvalitní sportovci paralympici jsou. Kvůli tomu odhodlání a charakteru, které projevují každý den, jsem hrdý na to, že jsem taky Brit," uvedl Beckham.

Trénink s někdejší hvězdou Manchesteru United a Realu Madrid byl zážitkem i pro nevidomé reprezentanty. "Nikdy na to nezapomeneme," uvedl kapitán mužstva Dave Clarke.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..