V Premier League odhalili minulý týden rekordních 18 nakažených

29. prosince 2020 15:01

Anglická fotbalová Premier League zaznamenala za uplynulý týden 18 případů nákazy koronavirem, což je nejvyšší týdenní bilance v této sezoně. Vedení soutěže oznámilo, že mezi 21. a 27. prosincem testy podstoupilo 1478 hráčů a členů realizačních týmů.

 

Profimedia.cz

Od začátku aktuálního ročníku, který provází přísná hygienická a bezpečnostní opatření, už bylo během 17 kol testů odhaleno 131 případů onemocnění covid-19.

Vedení Premier League jako obvykle nezveřejnilo konkrétní jména. Arsenal už dříve oznámil nákazu u brazilského obránce Gabriela, vícero případů ohlásil Manchester City.

Everton chce zveřejnit detaily o koronaviru v Manchesteru City

Už v pátek se covid-19 objevil u útočníka Gabriela Jesuse, obránce Kylea Walkera a dvou členů realizačního týmu City, v pondělí se potvrdila nákaza u dalších. Zápas s Evertonem byl proto na poslední chvíli odložen.

V této sezoně se tak stalo teprve podruhé. Začátkem prosince se kvůli několika pozitivním testům v Newcastlu United neuskutečnil jeho duel proti Aston Ville.

ČTK

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..