Wolves - Leeds 1:0 Wolverhampton si poradil s nováčkem a slaví druhou výhru v řadě

19. února 2021 23:05

Fotbalisté Wolverhamptonu porazili předehrávce 25. kola anglické ligy nováčka z Leedsu 1:0. Poprvé od října vyhráli dvě kola po sobě, tehdy se jim to shodou okolností povedlo po stejném výsledku na hřišti Leedsu. Wolves se posunuli na 11. místo právě před svého dnešního soupeře, který má duel k dobru.

Alex Pantling, Reuters

Domácí rozhodli o třech bodech v 64. minutě. Útočník Adama Traoré vypálil zpoza vápna do břevna, míč se ale od zad brankáře Illana Mesliera odrazil do sítě.

V 78. minutě se hosté radovali z vyrovnaní, kvůli ofsajdu ale jejich gól neplatil.

Anglická fotbalová liga - 25. kolo:
Wolverhampton - Leeds 1:0 (64. vlastní Meslier).

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.