Živě

Hvězdu Liverpoolu zasáhla velká rodinná tragédie

25. února 2021 15:15 - Liverpool/Praha

Velká tragédie zasáhla gólmana Liverpoolu Alisona Beckera. Jednomu z nejlepších brankářů planety zemřel otec, který se utopil při koupání v jezeře u svého rekreačního domu v jižní Brazílii. 57letý José Becker skonal ve středu odpoledne, policie z Lavras do Sul zatím vylučuje cizí zavinění smrti.

 

Jon Super, Reuters

Tělo Beckera seniora, jenž byl realitním makléřem, bylo podle informací z tamních médií nalezeno kolem půlnoci kamarádem a zaměstnancem rodiny Beckerových.

Liverpool vyjádřil své hvězdě soustrast a podporu mimo jiné na sociálních sítích klubovým sloganem - You´ll never walk alone (Nikdy nepůjdeš sám).

Nezapomněl ani bývalý gólmanův klub Fluminense, v němž hrál i jeho bratr Muriel. „Velmi nás zarmoutila zpráva o smrti Joseho Agostinha Beckera, otce našich bývalých brankářů Muriela a Alissona. Rodině a přátelům přejeme hodně sil v těžké chvíli.

roj, Sport.cz

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..