Hvězda Premier League pod palbou kritiky na sociálních sítích

5. července 2021 16:19 - Praha

Ne vždy se vyplatí sdílet vše na sociálních sítích. O tom se přesvědčil americký fotbalista Christian Pulišič. Záložník londýnské Chelsea se chtěl fanouškům pochlubit, jak si užívá s přáteli volno po náročné sezoně a sdílené video oblétlo celý svět. Bohužel nesklidilo pozitivní ohlasy, jak si myslel.

 

@Seasaver, Twitter

Po získaném triumfu v Lize mistrů se jeden z klíčových hráčů Blues vydal na dovolenou na lodi v Atlantickém oceánu. Co by to bylo ale za dovolenou, kdyby nesdílel své aktivity se svými fanoušky.

Na virálním videu Pulišič předvádí, jak dobře ovládá žonglování s míčem na kraji lodi. Míčová exhibice nad hřbetem chycené ryby na vlasci se však vymkla kontrole a dvaadvacetiletý fotbalista spadnul do vody na úlovek.

Kanic itajara je jednou z největších mořských ryb vyskytujících se v tropické části Atlantického oceánu od Floridy až po Kongo. Dorůstá délky až okolo tří metrů. V současné době je kriticky ohroženým druhem.

nik, Sport.cz

  West Ham - Manchester Utd. dnes 15:00
20210919T15:00:00+0200
West Ham vs. Manchester Utd.
West Ham vs. Manchester Utd.
West Ham
Manchester Utd.

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..