Guardiola přiznal, že Rodrimu s Torresem zakázal účast na olympiádě

6. července 2021 09:52 - Londýn

Trenér fotbalistů Manchesteru City Pep Guardiola přiznal, že zakázal španělským reprezentantům Rodrimu a Ferranu Torresovi účast na olympijských hrách. A ostatní kluby by podle něj kvůli přetížení hráčů měly učinit totéž.

 

Carl Recine, Reuters

Ve španělské nominaci na hry v Tokiu je šest hráčů z týmu, který dnes čeká semifinále mistrovství Evropy. Na prvním tréninku před odletem do Japonska by se měli hlásit 12. července, pouhý den po finále EURO.

Manchester City proto využil toho, že na rozdíl od španělských klubů, kterým to nařizuje zákon o sportu, hráče na olympiádu uvolnit nemusí. "Torres a Rodri mohli jet na hry, ale nepojedou, protože byli na EURO. Už by toho na ně bylo moc," řekl Guardiola.

Dembélé a Griezmann se omluvili za video zesměšňující zaměstnance hotelu

"Jeden turnaj v létě stačí. Kluby hráče platí, a proto je musí chránit. Už takhle je termínová listina brutální, ale pořád někdo vymýšlí nové turnaje a soutěže," přidal padesátiletý kouč v rozhovoru pro katalánskou stanici TV3.

ČTK

  0:1 Manchester Utd. - West Ham 0:1 dohráno
20210922T20:45:00+0200
Manchester Utd. vs. West Ham
Manchester Utd. vs. West Ham
Manchester Utd.
West Ham

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..