Živě

Benítez přivedl do Evertonu Townsenda a Begoviče

20. července 2021 22:05 - Liverpool

Prvními posilami Evertonu po příchodu španělského trenéra Rafaela Beníteze jsou Andros Townsend a Asmir Begovič. Anglický křídelní hráč Townsend podepsal v liverpoolském klubu dvouletou smlouvu, bosenský brankář Begovič roční s opcí na další sezonu.

 

Ed Sykes, Reuters

Třicetiletý Townsend přichází do Evertonu po působení v Crystal Palace a s Benítezem obnoví spolupráci z Newcastle. Třináctinásobný anglický reprezentant hrál také za Tottenham a Queens Park Rangers.

O čtyři roky starší Begovič naposledy chytal za druholigový Bournemouth. Zkušený gólman, jenž by měl plnit roli náhradníka anglické reprezentační jedničky Jordana Pickforda, má ve sbírce mimo jiné mistrovský titul ze sezony 2016/17 s Chelsea.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..