Rubriky:

Anglie

Sedět mezi fanoušky bylo frustrující, říká naštvaný Mourinho a čeká na pokutu

22. října 2013 09:52 - Londýn

Dvacet minut před koncem sobotního zápasu s Cardiffem byl Jose Mourinho vykázán za nevhodné chování na tribunu a tam trpěl. "Sedět mezi fanoušky bylo frustrující," říká charismatický kouč Chelsea, kterému teď navíc hrozí od anglické Fotbalové asociace pokuta.

 

Andrew Winning, Reuters

Portugalský trenér při utkání, které Chelsea s Petrem Čechem v brance vyhrála 4:1, vehementně protestoval proti zdržování soupeře a na příkaz rozhodčího Anthonyho Taylora musel z lavičky. "Zajímalo by mě, proč mi rozhodčí zabránil dělat mou práci. Sedět s fanoušky bylo frustrující," řekl Mourinho.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Podle něj hráčům soupeře trvalo každé rozehrání míče po přerušení nejméně 21,5 sekundy, což by ho prý štvalo i v případě, že by byl na zápase jen jako platící divák. "To je mrhání penězi. Zaplatíte si vstupenku a pokaždé, když se hra přeruší, musíte čekat asi půl minuty? Když to vynásobíte počtem přerušení, platíte za 90 minut hry a vidíte 55 nebo 60 minut," prohlásil.

Mourinho naposledy musel při zápase na tribunu v květnu, kdy ještě vedl Real Madrid. Tehdy nezvládl svůj temperament ve finále Španělského poháru proti městským rivalům z Atlética.

ras, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..