Londýn

Kdepak Gareth Bale, londýnský Tottenham má nového hrdinu. Báječnou fintu a následnou lahůdkovou dalekonosnou trefu Gylfiho Sigurdssona ze středečního utkání anglického Ligového poháru proti Hullu jistě nadšení fotbaloví příznivci Kohoutů v tamních pubech ještě dlouho rozebírali...

Paráda Gylfiho Sigurdssona.

Islandský ofenzivní záložník v 16. minutě zápasu otevřel skóre poté, co se hezkou stahovačkou zbavil naráz dvou hráčů soupeře a vzápětí z dálky nekompromisně nasměroval míč pod břevno.

„I když bude hrát ještě řadu let, těžko dá víc krásnějších gólů, než byl tenhle," vysekl komentátor Jon Champion poklonu čtyřiadvacetiletému hráči, za něhož Tottenham loni v létě zaplatil Hoffenheimu v přepočtu přes čtvrt miliardy korun a vyfoukl ho před nosem Liverpoolu.

Reprezentant země gejzírů se v duelu zapsal mezi střelce ještě jednou. Poté, co utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně 1:1 a po prodloužení 2:2, pomohl gólem v rozstřelu k výhře domácích 8:7 na penalty.