Šílené! Fanoušek Arsenalu přišel v sázce o dům, oponent vložil do hry vůz i manželku

13. listopadu 2013 20:17 - Kampala

Oddanost sportovních fanoušků ke klubu jejich srdce je často bezmezná, činy některých však hraničí se zdravým rozumem. Svědčí o tom i případ z Ugandy, kde tamní příznivec Arsenalu vsadil na výhru Gunners v nedělním duelu Premier League proti Manchesteru United svůj dům, jeho oponent dal zase všanc nový vůz značky Toyota a manželku navrch! Trefa Robina van Persieho a vítězství United 1:0 život poraženého z dobrodruhů dramaticky zasáhly: otec pěti dětí připravil rodinu o střechu nad hlavou, napsal tamní Observer.

 

Jon Super, ČTK/AP

Noviny se rozepsaly o příběhu, který se udál v městě Iganga na jihovýchodě země, informací, že věrný fotbalový fanoušek Arsenalu hledá nový domov pro svou rodinu poté, co o ten starý přišel minulý víkend v sázce na utkání anglické ligy. Henry Dhabásání byl natolik přesvědčen o výhře Wengerových svěřenců, že neváhal vsadit svůj dvoupokojový domek. Jeho protivník Rašíd Yiga zase vložil do hry nový vůz Toyota Premio a manželku k tomu!

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Oba svoji sázku stvrdili písemně za přítomnosti místních kmenových vůdců a dalších svědků. Podle Observeru zdrcený Dhabásání po závěrečném hvizdu zápasu omdlel.

Jak deník dále informuje, o den později vtrhlo do domu poraženého několik místních příznivců Manchesteru United a Dhabásáního i s jeho třemi ženami a pěti dětmi skutečně vyhnali ven na ulici.

Anglický list Daily Mirror v této souvislosti připomíná, že výsledek jiného utkání Arsenalu v této sezóně měl už před časem málem fatální dohru. Po vítězství Kanonýrů nad Liverpoolem postřelil v jihoafrickém Durbanu policista svého kamaráda, protože nedovedl strávit prohru Reds 0:2.

mm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: