Rubriky:

Anglie

Brankář Szczesny podepsal nový dlouholetý kontrakt s Arsenalem

16. listopadu 2013 15:33 - Londýn

Polský reprezentační brankář Wojciech Szczesny prodloužil smlouvu v Arsenalu. Se současným lídrem anglické fotbalové ligy podepsal podle prohlášení klubu nový dlouhodobý kontrakt, jehož podrobnosti ovšem strany neuveřejnily.

 

Phil Noble, Reuters

Třiadvacetiletý Szczesny přišel do akademie londýnského týmu v roce 2006 z Legie Varšava a v prvním týmu debutoval v roce 2009. Od té doby odehrál za "Kanonýry" 121 zápasů a připsal si i patnáct startů za polský národní tým.

Před sezónou se varšavský rodák vrátil na pozici jedničky, o kterou přišel během nevydařeného období klubu v minulém ročníku. "Jsme rádi, že u nás na základě této dlouhodobé smlouvy zůstane. Vždy jsem věřil, že jde o extrémně talentovaného hráče. Navíc se pořád zlepšuje a v příštích letech může být klíčovou postavou týmu," uvedl trenér Arséne Wenger.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..