Sunderland - Manchester Utd. 2:1Manchester United bude odvracet vyřazení v dalším poháru

Fotbalisté Manchesteru United dva dny po krachu v Anglickém poháru budou odvracet vyřazení i v druhé domácí pohárové soutěži. V prvním semifinále Ligového poháru prohrál tým kouče Davida Moyese na hřišti Sunderlandu 1:2, odvetu bude hostit 22. ledna.

Zdrcený Ryan Giggs z Manchesteru United poté, co si v semifinále anglického Ligového poháru na hřišti Sunderlandu vstřelil vlastní gól.

Domácímu týmu pomohl v nastavení prvního poločasu do vedení vlastní gól hvězdného Ryana Giggse. Nemanja Vidič v úvodu druhé půle vyrovnal, ale o vítězství aktuálně posledního týmu Premier League rozhodl z penalty za faul Fabio Borini.

Manchester United prohrál třetí soutěžní zápas za sebou. Po novoroční ligové porážce s Tottenhamem se v neděli slavný velkoklub poroučel ze třetího kola Anglického poháru po domácí prohře se Swansea.

Semifinále anglického Ligového poháru - první zápas:
Sunderland - Manchester United 2:1 (45.+2 vlastní Giggs, 64. Borini z pen. - 52. Vidič).