Parádní trefa Petra Čecha! Ostatní hráči Arsenalu skotačili v bazénu

27. července 2016 20:34 - San Jose

Fotbalisté Arsenalu v současnosti pobývají na tour po Spojených státech. A za velkou louží si, jak dokazují videa ze sociálních sítí, užívají pořádnou legraci. Parádní kousek se jim podařil v bazénu, skvělou trefu pak na tréninkovém hřišti předvedl brankář Petr Čech.

 

Jerry Lai, Reuters

Už v úterý zveřejnil facebookový účet Arsenalu video z bazénu. Ani v něm si hráči neodpustí hrátky s fotbalovým balónem. Ve středu dění se objevil záložník Santi Cazorla, jehož obestoupilo třináct spoluhráčů.

Singapore head tennis

This was the stand-out moment of last year's tour - what will the boys get up to this time?

Zveřejnil(a) Arsenal dne 26. červenec 2016

Jednatřicetiletý Španěl pak každému z nich hlavičkou přihrál a znovu balón od jejich hlavičky přijal. Podařilo se mu takhle oslovit všech třináct spoluhráčů, aniž by se míč jedinkrát dotkl hladiny.

Brankáři si užívali zábavy na trávníku. Po tréninku si zahráli oblíbenou dovednostní hru, ve které ale většinou soupeří hráči z pole - snažili se trefit z hranice velkého vápna břevno.

Cech nails the crossbar challenge

Petr Čech: King of the keepers' crossbar challenge

Zveřejnil(a) Arsenal dne 26. červenec 2016

Zatímco Emiliano Martinez a David Ospina neuspěli, Petr Čech se trefil parádně. Neskrývaná radost byla rozhodně na místě.

oc, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..