Rubriky:

Přestupy

Fotbalisty Opavy posílil zkušený obránce Hnaníček

7. ledna 2020 13:40 - Opava

Fotbalová Opava získala zkušeného obránce Josefa Hnaníčka, který naposledy působil ve Zlíně. Slezané se podle klubového webu s třiatřicetiletým stoperem dohodli na dlouhodobé spolupráci.

 

Dalibor Glück, ČTK

"Je to jeden ze starších borců, se kterým přichází velká zkušenost. Jsem rád, že naše jednání dopadla dobře. Pepa je seznámen s naší situací, je odhodlaný tady bojovat a pomoci nám zachránit ligu," uvedl sportovní manažer Opavy Alois Grussmann.

Hnaníček v nejvyšší soutěži odehrál 161 zápasů, ve kterých zaznamenal deset gólů a tři asistence. Před Zlínem působil v Příbrami a Znojmě. "S panem Grussmannem jsme velice rychle našli společnou řeč. Skvěle jsme si popovídali o fotbale, bylo to velice příjemné. Našli jsme společnou cestu, a tak jsem v Opavě. Chci hlavně hrát. Jsem moc rád, že budu mít možnost nastupovat za Opavu," řekl Hnaníček.

Opava začala s Helešicem, na další posily čeká

Opava, která je v prvoligové tabulce po podzimu na 14. místě, už v zimní přestávce získala jiného obránce Matěje Helešice z Ostravy.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2019

Filtr článků - Přestupy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.