Rubriky:

Přestupy

Fotbalisty Opavy posílil zkušený obránce Hnaníček

7. ledna 2020 13:40 - Opava

Fotbalová Opava získala zkušeného obránce Josefa Hnaníčka, který naposledy působil ve Zlíně. Slezané se podle klubového webu s třiatřicetiletým stoperem dohodli na dlouhodobé spolupráci.

 

Dalibor Glück, ČTK

"Je to jeden ze starších borců, se kterým přichází velká zkušenost. Jsem rád, že naše jednání dopadla dobře. Pepa je seznámen s naší situací, je odhodlaný tady bojovat a pomoci nám zachránit ligu," uvedl sportovní manažer Opavy Alois Grussmann.

Hnaníček v nejvyšší soutěži odehrál 161 zápasů, ve kterých zaznamenal deset gólů a tři asistence. Před Zlínem působil v Příbrami a Znojmě. "S panem Grussmannem jsme velice rychle našli společnou řeč. Skvěle jsme si popovídali o fotbale, bylo to velice příjemné. Našli jsme společnou cestu, a tak jsem v Opavě. Chci hlavně hrát. Jsem moc rád, že budu mít možnost nastupovat za Opavu," řekl Hnaníček.

Opava začala s Helešicem, na další posily čeká

Opava, která je v prvoligové tabulce po podzimu na 14. místě, už v zimní přestávce získala jiného obránce Matěje Helešice z Ostravy.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2020

Filtr článků - Přestupy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.