Bývalá opora Liverpoolu do Sparty? Určitě ne. Ale bylo to žhavé

22. července 2020 17:50 - Bratislava/Praha

Slovenský obránce Martin Škrtel fotbalovou Spartu neposílí. V rozhovoru pro server šport.sk potvrdil, že dostal nabídku z Letné, ale nepřijme ji. Sparta o bývalém hráči Liverpoolu přemýšlela jako náhradě za stopera Dávida Hancka.

 

www.fenerbahce.org

"Určitě ne. Bylo to žhavé, ale uhasil jsem to," prohlásil Škrtel. Někdejší dlouholetý stoper Liverpoolu získal nedávno turecký titul s Basaksehirem, kam přišel loni v září poté, co skončilo po třech týdnech jeho angažmá v Bergamu.

V Basaksehiru mu končí smlouva a má v plánu ji buď prodloužit, nebo se vrátit po 16 letech na Slovensko. "Registruji i zájem z jiných klubů, ze Slovenska i ze zahraničí. Překvapuje mě, kdo má o mě ještě v mém věku zájem. Velké experimenty, fotbalové ani soukromé, podobně jako loni v létě, však už dělat nebudu," uvedl pětatřicetiletý Škrtel.

Případná náhrada za Hancka? Sparta prý vábí slavné jméno, které zářilo v Liverpoolu

Bývalý hráč Trenčína, Petrohradu nebo Fenerbahce Istanbul měl být pro Spartu náhradou za Hancka. Dvaadvacetiletý stoper se během ročního hostování na Letné osvědčil, ale jeho případný přestup z Fiorentiny komplikuje vysoké odstupné.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2021

Filtr článků - Přestupy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.