Bývalá opora Liverpoolu do Sparty? Určitě ne. Ale bylo to žhavé

22. července 2020 17:50 - Bratislava/Praha

Slovenský obránce Martin Škrtel fotbalovou Spartu neposílí. V rozhovoru pro server šport.sk potvrdil, že dostal nabídku z Letné, ale nepřijme ji. Sparta o bývalém hráči Liverpoolu přemýšlela jako náhradě za stopera Dávida Hancka.

 

www.fenerbahce.org

"Určitě ne. Bylo to žhavé, ale uhasil jsem to," prohlásil Škrtel. Někdejší dlouholetý stoper Liverpoolu získal nedávno turecký titul s Basaksehirem, kam přišel loni v září poté, co skončilo po třech týdnech jeho angažmá v Bergamu.

V Basaksehiru mu končí smlouva a má v plánu ji buď prodloužit, nebo se vrátit po 16 letech na Slovensko. "Registruji i zájem z jiných klubů, ze Slovenska i ze zahraničí. Překvapuje mě, kdo má o mě ještě v mém věku zájem. Velké experimenty, fotbalové ani soukromé, podobně jako loni v létě, však už dělat nebudu," uvedl pětatřicetiletý Škrtel.

Případná náhrada za Hancka? Sparta prý vábí slavné jméno, které zářilo v Liverpoolu

Bývalý hráč Trenčína, Petrohradu nebo Fenerbahce Istanbul měl být pro Spartu náhradou za Hancka. Dvaadvacetiletý stoper se během ročního hostování na Letné osvědčil, ale jeho případný přestup z Fiorentiny komplikuje vysoké odstupné.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2021

Filtr článků - Přestupy


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.