Rubriky:

Reprezentace

Sbohem, Ameriko... Pořadatelé zrušili reprezentaci oba zápasy v USA

12. března 2020 19:51 - Praha
(Aktualizováno: 12. března 2020 20:22)

Významná část přípravy se ruší, samotné EURO 2020 bude dost možná odloženo o rok... Česká fotbalová reprezentace si každopádně na konci března v USA nezahraje. Přípravné zápasy s Mexikem a Hondurasem byly zrušeny v rámci opatření kvůli šíření koronaviru. Národní tým o tom informoval v tiskové zprávě.

 

Zdeněk Pavlis

Svěřenci Jaroslava Šilhavého v rámci přípravy na letní mistrovství Evropy měli ve čtvrtek 26. března v Charlotte nastoupit proti Mexiku a o tři dny později v Miami proti Hondurasu. Pořadatelé ale obě utkání odvolali.

Zrušení souvisí s opatřeními proti epidemii koronaviru COVID-19.

„Zdraví hráčů, členů realizačních týmů, pořadatelů a fanoušků je vždy nejdůležitější. Proto opatření v podobě zrušení obou zápasů chápeme jako logický krok," souhlasí manažer české reprezentace Libor Sionko.

Další informace směrem k březnovému srazu i případná opatření k červnovému EURO 2020 se Fotbalová asociace České republiky dozví v úterý, na kdy UEFA svolala videokonferenci zástupců všech národních asociací.

Podle francouzského listu L'Equipe bude šampionát odložen na příští rok.

Pozitivní test mají kouč Arsenalu i útočník Chelsea. Týmy jsou v izolaci. Kluby Premier League čeká zásadní jednání

dos, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.