Rubriky:

Reprezentace

Sparťanský obránce Pamič si kvůli zranění proti Čechům nezahraje

7. února 2011 19:42 - ZÁHŘEB/PRAHA

Poraněné koleno vyřadilo obránce fotbalové Sparty Manuela Pamiče ze středečního přípravného utkání Chorvatska proti České republice. Chorvatský zadák minulý čtvrtek dostal pozvánku od kouče Slavena Biliče a mohl doufat v premiérový reprezentační start. O den později se však Pamič omluvil ze zdravotních důvodů, které nemají být vážnějšího rázu. Informovaly o tom internetové stránky chorvatského svazu.

 

Jan Handrejch, Právo

Pamič si prý koleno zhmoždil na tréninku Sparty. Při jednom ze soubojů dostal úder těsně pod kolenní kloub, což si vyžádá několikadenní klid. Na soustředění Sparty ve Španělsku nyní trénuje individuálně. "Mluvil jsem i s lékařem Sparty, který potvrdil, že mu problémy v dalších dnech znemožní trénovat. Jeho start ve středečním zápase je vyloučen," uvedl lékař chorvatské reprezentace Boris Nemec.

Absence může Pamiče mrzet dvojnásob, protože si reprezentační premiéru mohl odbýt v Pule, městě na rodném istrijském poloostrově. Čtyřiadvacetiletého obránce v chorvatském A týmu zatím provází smůla: už třikrát seděl na lavičce náhradníků, ale na první start stále čeká.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.