Rubriky:

Reprezentace

Jednadvacítce budou v přípravě chybět Přikryl s Petrákem

11. listopadu 2013 17:09 - Praha

Fotbalová jednadvacítka bude v přípravných zápasech na Kypru a v Anglii postrádat záložníky Tomáše Přikryla ze Sparty a Ondřeje Petráka ze Slavie. Trenér Jakub Dovalil proto na závěrečná utkání letošního roku dodatečně povolal slávistu Jaromíra Zmrhala.

 

Vít Šimánek, ČTK

"Petrák má problémy s přitahovačem a potřebujeme, aby se dal dohromady," řekl Dovalil na pondělním reprezentačním srazu v Praze na Strahově. "Přikryl zase vynechal několik zápasů kvůli menší ruptuře v lýtku," dodal kouč.

Jednadvacítka hraje na Kypru v pátek a o čtyři dny později ve Wokingu nastoupí proti anglickému výběru složenému z hráčů z páté ligy a nižších soutěží.

"Oficiální označení je Anglie céčko, ale naše plány to nemění," uvedl Dovalil. "Pro nás je to pořád utkání v Anglii, kde se hraje trochu jinak. Všechno navíc budou starší hráči, takže to nebude nic jednoduchého," prohlásil.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.