NEPOUŽÍVAT,UŽ JE PO SOUTĚŽI!!!Soutěž o vstupenky na kvalifikaci ČR - Wales

31. srpna 2006 08:00

Odstartujte spolu s českými fotbalisty kvalifikaci na mistrovství Evropy 2008. Svěřenci trenéra Karla Brücknera zahájí nový kvalifikační cyklus sobotním zápasem proti Walesu a vy můžete být u toho! Hrajte o vstupenky na utkání na teplických Stínadlech v soutěži na Sport.cz.

Ze čtenářů, kteří zašlou do redakce Sport.cz e-mail se správnou odpovědí na níže uvedenou otázku, vylosujeme čtyři, a ti získají po dvou vstupenkách na první zápas českých fotbalistů v kvalifikaci ME. Utkání se hraje v sobotu 2. září 2006 od 20:15 na stadiónu v Teplicích.

O vstupenky hrajeme ve čtvrtek 31. srpna 2006 mezi 8 a 18 hodinou.

OTÁZKA: Kdo byl kapitánem české reprezentace na letošním mistrovství světa v Německu?

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Na otázku odpovídejte  31. srpna 2006 od 8 do 18 hodin! Odpovědi odeslané později nebudou do slosování zařazeny.

2. Jak odpovídat: Odpovědi zasílejte na adresu soutez@sport.cz. Jako předmět (subject) zprávy uveďte WALES, jinak označená pošta nebude do soutěže zařazena. Do těla zprávy napište jméno a příjmení fotbalisty, který podle vás představuje správnou odpověď, a nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, město a pro rychlé vyrozumění telefon.

3. Soutěžící mohou na otázku odpovídat pouze jednou.

4. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou.

5. Účastníkem soutěže se stane každý, kdo akceptuje pravidla soutěže a odpoví na soutěžní otázku. Soutěžící jsou v systému identifikováni e-mailem, ze kterého odesílali odpovědi na otázku.

6. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky nebo osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, a to při splnění výše uvedených podmínek.

7. Výherce vyrozumíme e-mailem, popřípadě telefonicky, pokud uvede telefonický kontakt. Vstupenky budou k vyzvednutí od pátku 1. září 10:00 do soboty 2. září 17:00 v redakci Sport.cz.

8. Organizátorem soutěže je Borgis, a.s., Slezská 13, Praha 2.

9. Až do odvolání organizátora vyjadřují soutěžící účastí v soutěži souhlas se zařazením do databáze organizátora soutěže, tj. Borgis, jež může být použita pro marketingové účely organizátora. Zejména má organizátor právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.sport.cz.

10. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor má právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.